تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

آماده‌باش امداد خودرو در مناطق برفی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی امداد خودرو ایران، تماس های ورودی به شماره مرکز تماس ایران خودرو در شب گذشته افزایش سه برابری داشته و به بیش از ۱۷هزار تماس رسیده است.

مدیرعملیات و مناطق امداد خودرو ایران گفت: امداد خودرو ایران در شب و روز گذشته بیش از دو هزار عملیات امدادی شامل بالینی و حمل را انجام داده که بیش از ۱۲۰۰مورد از آن در شهر تهران بوده است.

رسول رمضانی با بیان اینکه زمان انتظار خدمات امدادی ایران خودرو در طول سال کمتر از ۲۷دقیقه است، اظهار کرد: با وجود بارش شدید برف و یخ زدگی معابر، این زمان انتظار به صورت میانگین تنها سه دقیقه افزایش یافته و به ۳۰دقیقه رسیده است.

رمضانی افزود: تمامی امدادگران و اکیپ های عملیاتی امداد خودرو ایران از شب گذشته فعال شده و ۱۵۰ امدادگر خارج از شیفت هم به ناوگان امدادی افزوده شده اند تا در شرایط خاص جوی، هموطنان را یاری رسانند.

مدیرعملیات و مناطق امداد خودرو ایران گفت: از ساعت ۱۲ شب گذشته تا ۶صبح امروز نیز ۲۱۰ عملیاتی امدادی انجام شده که بیش از ۱۶۰عملیات در محدوده تهران بوده است.
وی از هموطنان خواست از سفرهای غیرضروری در شرایط جوی فعلی پرهیز کنند و در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو ایران فقط با شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ تماس بگیرند.

۳۵۲۲۵

inves بدون نظر ۸ بهمن ۱۳۹۶