تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

پخش قسمت دوم سریال «آشوب» به تعویق افتاد

قسمت دوم سریال «آشوب» به کارگردانی کاظم راست‌گفتار، هفته آینده توسط شرکت تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. قسمت اول این سریال چهارشنبه هفته گذشته، اول آذر منتشر شد و قرار بود چهارشنبه هر هفته (در قالب پنج قسمت) توزیع شود که به تعویق افتاده است.  

«آشوب» سریالی پُر بازیگر است که بازیگرانی همچون کوروش تهامی، لیلا اوتادی، یکتا ناصر، محمدرضا هدایتی، فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی، داریوش فرهنگ، همایون ارشادی، داریوش کاردان، شهره لرستانی، حبیب دهقان‌نسب، آشا محرابی، امیرحسین صدیق، محمدرضا شریفی‌‌نیا، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، نیما فلاح، فخرالدین صدیق‌شریف، رضا فیاضی، سعید امیرسلیمانی، رضا بنفشه‌خواه، میرطاهر مظلومی، پریا شمس، غلامحسین لطفی، مژگان غلامی، بهرام سروری‌نژاد، خسرو امیرصادقی و امیرشروین امیرصادقی در آن ایفای نقش می‌کنند.

سریال «آشوب» پُر بازیگرترین سریال سال است که به کارگردانی کاظم راست‌گفتار در پنج قسمت توزیع می‌شود و داستان آن، در دهه ۱۳۲۰ می‌گذرد. مضمون اصلی «آشوب» در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این سریال مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه‌های لاله‌زار خوانندگی می‌کند و این آشوب با آشوب‌های تاریخی و واقعی دهه ۱۳۲۰ تلفیق می‌شود و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدیدآمیز تبدیل می‌کند. 

۵۷۲۴۲

inves بدون نظر ۹ آذر ۱۳۹۶