تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

در دیدار نمایندگان با فرمانده ارتش چه گذشت؟

رئیس و اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی امروز (پنج‌شنبه ۹ آذر) با حضور در ستاد فرماندهی ارتش، با امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش دیدار کردند. نمایندگان در این دیدار از اقدامات ارتش در حوزه‌های دفاعی، امنیتی و نجات و امداد مردم در زلزله سرپل ذهاب قدردانی کردند.

در این دیدار مسائلی از جمله بررسی ابعاد زلزله و چگونگی کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب، مشکلات بازنشستگان و تهدیدات بالقوه دشمنان و راه‌های ارتقای امنیت مرزهای زمینی، هوایی و دریایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس و اعضای این کمیسیون از سرعت عمل، مدیریت و حضور به موقع و موثر ارتش جمهوری اسلامی ایران در نجات و امداد مردم مصیبت دیده در زلزله سرپل ذهاب قدردانی و مواضع و راهبردهای اخیر ارتش در حوزه‌های مختلف و همچنین تقویت اتحاد نیروهای مسلح را موجب ارتقاء توان دفاعی کشور دانستند.

در این دیدار که امیر سرتیپ حسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش و همچنین امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ‌ کننده ارتش حضور داشتند، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش با تحلیل مسائل و مشکلات و راهکارهای مقابله با بحران‌ها در آینده، بهره‌مندی بیشتر و بهتر از توانمندی‌های کشور و نیروهای مسلح در بحران ها را مورد تاکید قرار داد.

۲۷۲۷