تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

از «پینوکیو» تا «من و درِ لجباز»/ نمایش‌هایی که در روز اول جشنواره تئاتر کودک و ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با نخستین روز جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، ۹ نمایش صحنه‎ای و خیابانی در همدان اجرا می‌شود.

فردا جمعه ۱۰ آذر، نمایش «پینوکیو » به نویسندگی و کارگردانی امیر شیخ‌جبلی از اصفهان در سه نوبت ۱۰، ۱۵ و ۱۷:۳۰ در سالن اصلی مجتمع بوعلی سینا به مدت ۸۰ دقیقه اجرا می‌شود.

نمایش «جاده‌ی اردک‌ها» به نویسندگی و و کارگردانی فرهاد اسماعیلی از تهران دیگر نمایشی است که به مدت ۲۵ دقیقه در پلاتو استاد عبادی در دو نوبت ۱۰ و ۱۱ بر روی صحنه می‌رود.

تالار فجر هم در سه نوبت ۱۰، ۱۵ و ۱۷:۳۰ میزبان نمایش «پنجه طلا» از همدان است که محسن پورقاسمی نگارش متن و کارگردانی آن را بر عهده دارد.

سالن اصلی مجتمع شهید آوینی نیز در سه نوبت ۱۰، ۱۵ و ۱۷:۳۰ میزبان اجرای نمایش «من و دَرِ لجباز» به نویسندگی و کارگردانی محمود تیموری از تهران خواهد بود که به مدت ۵۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

نمایش «پسرها تنهایند» نوشته حمید قلعه‌ای و به کارگردانی سیدجواد رحیم‌زاده و «کی از همه قوی‎تره» به نویسندگی و کارگردانی سمیه منجم، به ترتیب در سه نوبت ۱۰، ۱۵ و ۱۷:۳۰ در پلاتو شهید آوینی و نوبت ۱۰ و ۱۱ در سالن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان بر روی صحنه خواهند رفت.

در بخش خیابانی هم نمایش «سبز و سبز» کاری از مهدی صالح‌یار به مدت ۲۵ دقیقه در ساعت ۱۶، «بازی و کودک» به کارگردانی مریم مهدی‌پور‌پیربستی به مدت ۲۵ دقیقه در ساعت ۱۶:۳۰ و نمایش «خواستن و توانستن» به کارگردانی نسا بخشی به مدت ۳۵ دقیقه در ساعت ۱۷:۴۵ برای علاقه‌مندان این بخش اجرا خواهد شد. نمایش‌های بخش خیابانی روز اول در سه نوبت در محوطه مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی اجرا می‌شود. 

بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۰ تا ۱۵ آذر به دبیری مریم کاظمی در همدان برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۲

inves بدون نظر ۹ آذر ۱۳۹۶