تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

گشایش یازدهمین دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور با حضور چهره‌های شاخص ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیر یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران در این مراسم افتتاح این دوسالانه گفت: دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران از مهمترین رویدادهای هنری کشور است که هنرمندان را در معرض رویدادی بین المللی قرار می دهد و هر دوره این دوسالانه تجربه ارزشمندی برای هنرمندان کارتونیست است.

شجاعی طباطبایی ادامه داد: یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران در سه بخش کارتون موضوعی با موضوع ایمنی و امنیت، کارتون آزاد و کاریکاتور با موضوع افراد مشهور دنیا اعم از بازیگر، ورزشکار، سیاستمدار و … برگزار شده است و ۴۹۸ اثر از کارتونیست های ایران و ۷۳ کشور در این دوره به نمایش گذاشته شده است.

دبیر یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران گفت: ۱۲ کارتونیست خارجی در روزهای پایانی میهمان دوسالانه خواهند بود و ورک شاپ هایی را برگزار خواهند کرد. همچنین کاتالوگ دهمین و یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران در اختتامیه یازدهمین دوسالانه منتشر و رونمایی می شود.

یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران تا ۲۳ آذرماه ادامه دارد و اختتامیه دوسالانه ۲۴ آذرماه در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

در افتتاحیه یازدهمین دوسالانه بین المللی کاریکاتور تهران مجید ملانوروزی؛ مدیرکل هنرهای تجسمی و هنرمندانی از جمله جواد علیزاده، غلامعلی لطیفی، کامبیز درمبخش، احمد عربانی، داود شهیدی، بهرام عظیمی، جمال رحمتی، اسماعیل عباسی حضور داشتند.

۵۸۲۴۳

inves بدون نظر ۸ آذر ۱۳۹۶