تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

چهار بازیگر تازه به «محکومین» پیوستند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سریال اپیزودیک «محکومین» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید، از تولیدات نمایشی جدید شبکه یک سیماست که برای تسریع در روند تصویربرداری و رسیدن به پخش، همزمان با دو گروه کارگردانی در حال ضبط است.

قرار است ۲۲ قسمت از سریال توسط سید جمال سید حاتمی و هشت قسمت دیگر توسط حسین قناعت تولید شود. بر همین اساس سیاوش طهمورث، ملیکا شریفی‌نیا و امیر محمد زند به گروه حسین قناعت و سپند امیرسلیمانی به تیم سید جمال سید حاتمی پیوسته و از روز گذشته مقابل دوربین رفته‌اند.      

امیرحسین رستمی، حشمت آرمیده، عنایت بخشی، محمد فیلی، مریم سعادت، لیلا زارع، ساناز صفایی، آناهیتا اقبال نژاد، سارا عباسپور، بهشت آلیان، سپیده خداوردی، پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی‌پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت و شبنم قلی‌خانی از جمله  دیگر بازیگرانی هستند که در سریال «محکومین» ایفای نقش کرده‌اند.   

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده است تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.

مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید، کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

۵۸۲۴۳

 

inves بدون نظر ۸ آذر ۱۳۹۶