تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

تغییرات لندروور دیسکاوری برای سال ۲۰۱۸

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال،تریم SE استاندارد هم‌اکنون به همراه مدل‌های HSE و HSE لاکچری پیشرانه دیزلی Td6 را به عنوان آپشن ارائه می‌کند. پیشرانه مذکور قدرت ۲۴۵ اسب بخاری و گشتاور ۶۰۰ نیوتون متری داشته و به همان گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک موجود در نسخه‌های بنزینی متصل است.

اما تغییرات صورت گرفته در دیسکاوری ۲۰۱۸ باعث افزایش قیمت اندکی نیز شده است. تریم پایه SE هم‌اکنون ۲۱۰۰ دلار گران‌تر از مدل سال قبلی بوده و بهای آغازین آن ۵۲۰۹۰ دلار اعلام شده است. تریم های HSE و HSE لاکچری نیز ۱۵۴۰ دلار گران‌تر شده و مدل دیزلی SE نیز بهای ۵۴۰۹۰ دلاری دارد. گران‌ترین مدل دیزلی این خودرو نسخه HSE لاکچری با قیمت ۶۷۴۹۰ دلار است.

جدای از ارائه پیشرانه دیزلی Td6 برای تمامی تریم ها، پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری بنزینی دست‌خوش تغییر نشده است. این نسخه هنوز هم قدرت ۳۴۰ اسبی و گشتاور ۴۵۰ نیوتون متری داشته و ۹۵ درصد قطعات آن نسبت به مدل قبلی تغییر نکرده‌اند. تنها برخی تغییرات کوچک در کابین صورت گرفته است.

تمامی مدل‌های دیسکاوری هم‌اکنون به‌صورت استاندارد با ترمز خودکار و تشخص عابران پیاده‌ای عرضه می‌شوند که قبلاً به‌صورت آپشن در دسترس بودند. صفحه لمسی مرکزی خودرو نیز هم‌اکنون اندکی بزرگ‌تر بوده و هدآپ دیسپلی جدیدی نیز به‌صورت آپشن در دسترس می‌باشد. مدل پایه SE از صفحه لمسی ۱۰ اینچی استفاده می‌کند درحالی‌که تریم HSE دارای صفحه ۱۲٫۳ اینچی است.

۵۴۵۴

inves بدون نظر ۲۳ آبان ۱۳۹۶