تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

معرفی برگزیدگان کتاب سال دانشجویی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برگزیدگان بخش‌های مختلف بیست و چهارمین جشنواره کتاب سال دانشجویی به شرح زیر معرفی شدند:

بخش اصلی: شاخه حقوق

اسماعیل آجرلو نویسنده «حقوق اساسی کشورهای اسلامی»

بخش اصلی: شاخه تربیت بدنی

«مقدمه‌ای بر علم فعالیت ورزشی از دیدگاهACSM» نوشته علی ‌اکبر جهاندیده

بخش اصلی: شاخه زبان و ادبیات

«سنگ یحیا» نوشته خسرو عباسی خوددلان

 بخش اصلی: گروه هنر و معماری

 «محرک توسعه شهری؛ الزامات و رویکردها» نوشته امین ابراهیم دهکردی

بخش اصلی: گروه پزشکی و دامپزشکی

جمال مجیدپور برای ترجمه کتاب  «بافت‌شناسی راس؛ جلد دوم بافتشناسی
اختصاص» و عبدالمجید ایروان کشکولی برای ترجمه «سنگ‌های کلیه و مجاری
ادراری»  

 

بخش اصلی: شاخه اقتصاد

مهدی نوری نویسنده «چالش‌های اقتصاد ایران»  

 بخش اصلی: شاخه تاریخ

«دولت یاد، تاریخ محلی بیرجند در آغاز سده معاصر» نوشته محمد امین ناصح

بخش اصلی: گروه علوم پایه

 «شیمی سبز، آشنایی مقدماتی»  نوشته طاهر رحیمی اقدام

بهش اصلی: شاخه دین و فلسفه

 

«مبانی علم حساب» با ترجمه طالب جابری.

 

بخش ویژه: شاخه فرهنگ عمومی و آسیب های اجتماعی

«فرهنگ سوگ شیعی» نوشته محسن حسام مظاهری

شایستگان تقدیر بیست و چهارمین جشنواره کتاب سال دانشجویی نیز به این شرح اعلام شدند:

 

بخش اصلی: گروه پزشکی و دامپزشکی

 

 «بیماری‌های پوست؛ تشخیص و درمان» مترجم سیدنفیسه اسحاق حسینی، «تفسیر
رادیوگرافی اندام و ستون فقرات در اورژانس» نوشته محمدجواد دهقانی
فیروزآبادی

بخش اصلی: شاخه مهندسی صنایع

 «تحقیق در عملیات: اصول و رویکردهای بهینه‌سازی» نوشته معین سمام جلالی

 

بخش اصلی: شاخه زبان و ادبیات

 

«حماسه قران حبشی؛ جلد۱و۲» نوشته میلاد جعفرپور

 

بخش اصلی: شاخه حقوق

«حقوق جوانان در جمهوری اسلامی» نوشته امیرحسین اصل زعیم، «مجازات» با ترجمه محمدعلی کاظم نظری

بخش اصلی: شاخه مدیریت

 «ماکروارگونومی» با ترجمه احد خلجی

بخش اصلی: شاخه  جغرافیا

«جغرافیای شهری» با ترجمه علی قاسمی

 

بخش اصلی: گروه کشاورزی و منابع طبیعی

«تغذیه برگی؛ اصول علمی و عملیات مزرعه‌ای» با ترجمه سیدمجید موسوی

بخش اصلی: شاخه مهندسی عمران

«مهارت‌های مکانیکی خاک از طراحی تا اجرا» نوشته محمد عمادی محمودی مهریزی

بخش اصلی: شاخه مهندسی کامپیوتر

«اصول و مبانی علوم داده‌ای با Python» با ترجمه محمدمعین فاضلی

 

بخش اصلی: شاخه مهندسی مکانیک

«طراحی و ساخت چرخ‌دنده هیپوئیذی» نوشته حمید جلیلی رائی

بخش اصلی: شاخه روان‌شناسی و علوم تربیتی

«شناخت درمانی برای اختلال‌های شخصیت (ویراست دوم)» با ترجمه علی‌اکبر
فروغی، «روانپزشکی روان پویا (گابارد) برای متخصصان بالینی» با ترجمه محیا
مجاهدی

بخش اصلی: شاخه دین و فلسفه

 «تاریخچه فلسفه زمان»  با ترجمه حسن امیری‌آرا، «موعودباوری و نو دینی» نوشته رضا کاظمی راد

بخش ویژه: شاخه اقتصاد مقاومتی

 «پایش اقتصاد مقاومتی» نوشته هادی اصغر سعدآبادی

 بخش ویژه : شاخه مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم

 «جنسیت و زبان» نوشته مجید دهقان، «ظرفیت‌های پژوهش سبک زندگی از منظر آیات و روایت» نوشته سیدمحمدتقی موسوی‌فر

بخش ویژه: شاخه دانشجویان فارسی‌نویس

 « نظام معرفت‌شناسی سینوی(جلد ۱و۲)» نوشته رحمت‌الله رضایی

بخش ویژه: شاخه فرهنگ عمومی و آسیب اجتماعی

  «ابعاد سیاسی فرهنگ در ایران» نوشته وحید شوکتی آمقانی

بخش ویژه: شاخه گردشگری

 «پایداری در صنعت گردشگری» با ترجمه پرویز پور کریمی

 بخش جنبی: مولف جوان

«درس‌پژوهی و توسعه‌ حرفه‌ای معلم» نوشته شیما ملکی

بخش جنبی: مولف پرکار

 آرش رستمی

بخش جنبی: استاد خادم کتاب

بهرام رضایی

بخش جنبی: ناشر برتر

عادل پیغامی مدیرمسئول انتشارات دنشگاه امام صادق (ع)  و حسین افشار مدیرمسئول انتشارات ابن سینا

بخش نگارستان کتاب

طه رضوی در رشته عکاسی با موضوع « من و کتاب ما»

عرفان پروانه در رشته فیلمنامه با فیلمنامه «موتورها درس انار را نمی‌فهمند»

۵۷۲۴۴

inves بدون نظر ۲۲ آبان ۱۳۹۶