تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

پیگیری حذف ایران از انجمن جهانی موبایل و اپ استور در دیدار جهرمی با دبیر کل اتحا ...

به گزارش خبرآنلاین، در این دیدار که همزمان با دومین روز برگزاری نمایشگاه تلکام ITU در بوسان کره جنوبی و در حاشیه نشست وزرای ارتباطات عضو اتحادیه جهانی مخابرات برگزار شد، هولین ژائو دبیرکل ITU ضمن تبریک انتصاب مهندس آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ، از درخواست عضویت ۵ دانشگاه برتر ایران در انجمن جهانی مخابرات، استقبال کرد.

مهندس آذری جهرمی که برای شرکت در اجلاس ITU در کره جنوبی به سر می برد در حاشیه این اجلاس با آقای Siyabonga cwele وزیر ارتباطات آفریقای جنوبی ملاقات ودر خصوص توسعه همکاری های دو جانبه بین دو کشور گفتگو کرد.

در این دیدار طرفین توافق کردند با افزایش سطح همکاری ها و تبادلات تجاری دو کشور در حوزه ICT در این دوره همکاری ها را به دوبرابر سطح فعلی افزایش دهند.

گسترش سرمایه گذاری در حوزه ارتباطی ، پژوهش های مشترک در حوزه ماهواره های LEO ، تجارت الکترونیک ، دولت الکترونیک ، امنیت سایبری و پست لجستیک از محورهای مورد توافق وزرای ارتباطات دو کشور ایران و آفریقای جنوبی برای افزایش سطح همکاری ها بود.

در ادامه این دیدار ، آقای Siyabonga cwele وزیر ارتباطات افریقای جنوبی نیز ضمن باز شمردن دستاوردهای کشورمان در حوزه پژوهش خواستار گسترش فعالیت های مشترک دو کشور در این حوزه شد.

۵۶۵۶

 

 

inves بدون نظر ۵ مهر ۱۳۹۶