تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

پزشکیان: شایسته نیست در کشورمان رانت و فساد باشد/ در قیامت یقه‌ ما را می‌گیرند ...

مسعود پزشکیان در مراسم “قدردانی از دکتر اسماعیل‌ جبارزاده و معارفه‌ی دکتر مجید خدابخش استاندار آذربایجان‌ شرقی” اظهار کرد: از آقای جبارزاده تشکر می‌کنم که در قالب یک برنامه‌ی راهبردی فعالیت کرده و کارهای خوبی انجام دادند و بعد از این نیز برنامه‌ها در قالب همان نقشه‌ی راه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خدابخش سابقه‌ی فعالیت در آذربایجان شرقی به عنوان معاون استاندار را در کارنامه خود دارد، تصریح کرد: در زمان ریاستم در دانشگاه علوم پزشکی تبریز، آقای خدابخش معاون استاندار بود و به خوبی با مشکلات و چالش‌های استان آشناست.

پزشکیان با بیان اینکه وضعیت کنونی برازنده‌ی کشورمان نیست، افزود: شایسته نیست در کشورمان رانت و فساد باشد، شایسته نیست جوانان بیکار بوده و عده‌ای به نان شب محتاج باشند؛ باید طرحی نو داشته و کار جهادی کنیم.

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه در قیامت یقه‌ ما را می‌گیرند، تاکید کرد: زنده‌ماندن سخت‌تر از شهید شدن است، چون فرد زنده باید با همه چیز بجنگد؛ البته جنگی شایسته است که برای قدرت و معروفیت نباشد و هدف حل مشکلات مردم باشد.

پزشکیان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، تاکید کرد: باتوجه به فرمایش رهبری، ایران باید بهترین و الگوی سایر کشورهای منطقه باشد؛ چشم انداز کشورمان نیز به همین موضوع تاکید دارد.

وی تصریح کرد: باید دست به دست هم داده و مسیر درست را انتخاب کنیم تا ضمن پاسخگویی به مردم، در پیشگاه خداوند نیز پاسخگو باشیم.

۲۹۲۱۶