تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

نظر شما درباره این عکس چیست؟/ تشییع پیکر شهید حججی ...

به گزارش خبرآنلاین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کنار پیکر مطهر شهید مدافع حرم محسن حججی در مسجد امام حسین (ع) حضور یافتند و ضمن قرائت فاتحه برای این شهید سرافراز علو درجات را مسالت کردند. پس از آن مراسم تشییع از میدان امام حسین تا میدان شهدای تهران با حضور خانواده شهید حججی آغاز شد.
در این مراسم که روسای قوای مقننه و قضاییه و نمایندگانی از سوی رئیس جمهور و تنی چند از مقامات لشکری و کشوری حضور داشتند، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان طی سخنانی گفت: شهادت حججی نشان می‌دهد سپاه ظرفیت جذب و حفظ این جوانان عاشق را دارد. باید به این سازمان تبریک گفت.وی با بیان اینکه ما هیچ گاه قاتلان اصلی حججی را فراموش نمی‌کنیم، ابراز داشت: ما می‌فهمیم خنجری که سر حججی را برید امریکا و اسراییل تیز کرده بودند. حججی قول می‌دهیم تا اسراییل را نابود نکنیم آرام ننشینیم.وی خطاب به سپاه یادآور شد: سپاهیان پاسدار، موشک‌های خود را برای نابودی اسراییل آماده کنید. انتقام خون حججی با نابودی داعش گرفته نمی‌شود بلکه با نابودی اسراییل گرفته می‌شود.

گفتنی است جمعیت کثیری از مردم پایتخت با لباس‌های سیاه و با در دست داشتن پرچم‌های قرمز و تصاویر شهید حججی پیکر این شهید مدافع حرم را که پس از اسارت به دست تروریست‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد، بدرقه کردند.

شما کاربر محترم، نظر خودتان را درباره این عکس، در بخش کامنت‎های این خبر منتشر کنید.
۲۷۲۷