تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

جوابیه دفتر سخنگوی دولت به مطلب یکی از روزنامه‌ها ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ، متن جوابیه دفتر سخنگوی دولت بدین شرح است :

جناب اقای رحمانیان
مدیرمسئول محترم روزنامه شرق
با سلام و احترام

پیرو درج تیتر اول روزنامه شرق در شماره مورخ ۵ مهر ۱۳۹۶ با عنوان” نوبخت در بررسی سند دخل و خرج کشور بر هزینه‌های غیرقابل‌کاهش تأکید کرد؛ ٤ دستگاه بودجه‌خوار داریم” وفق ماده ۲۳ قانون مطبوعات تکذیبیه ذیل جهت انتشار در اولین شماره در همان صفحه و جایگاه(تیتراول) ارسال می گردد.
دفتر سخنگوی دولت

پیرو انتشار گزارشی با عنوان ” نوبخت در بررسی سند دخل و خرج کشور بر هزینه‌های غیرقابل‌کاهش تأکید کرد؛ ٤ دستگاه بودجه‌خوار داریم”درصفحه یک روزنامه شرق مورخ ۵ مهر ۱۳۹۶ برای استحضار مخاطبان گرامی این روزنامه تاکید می گردد که دکتر نوبخت در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به هیچ وجه از واژه “بودجه خوار” استفاده نکرده و انتساب این واژه سخیف به ایشان در تیتر گزارش و تکرار آن در متن تکذیب می گردد.

لازم به یادآوری است که سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بخشی از نشست خبری خود در تشریح ترکیب منابع و مصارف و محل مصرف اعتبارات هزینه ای بودجه اظهار کرد : ۴ دستگاه بیشترین بودجه جاری را می گیرند.

مع الاسف خبرنگار روزنامه شرق با عدم رعایت دقت و اصول حرفه ای به صورت مستقیم از زبان سخنگوی دولت این دستگاهها را با عبارت “بودجه خوار” معرفی کرد که این مطلب کاملا کذب و بی اساس است.

 

۳۹۲۲۴

 

inves بدون نظر ۵ مهر ۱۳۹۶