تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

توفان پورشه ۹۱۱ در جهنم سبز/رکوردشکنی فراتر از لامبورگینی ...

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال،علاوه بر این، ۹۱۱ GT2 RS همچنین سریع‌ترین خودروی تولیدی دیفرانسیل عقب در جهنم سبز بوده و توانسته یک دور پیست ۲۰٫۶ کیلومتری را تنها در ۶ دقیقه و ۴۷٫۳ ثانیه طی کند.

 به لطف این رکورد،سوپرکار پورشه اثبات کرد تنها ۱٫۴ ثانیه کندتر از سوپرکار الکتریکی NextEV Nio EP9 در نوربرگ رینگ بوده و سریع‌تر از خودروهای مشهور رادیکال SR8LM، لامبورگینی اوراکان پرفورمنته و دیگر محصولات پرفورمنس بالا  است.معاون بخش موتور اسپورت و خودروهای GT پورشه می‌گوید: در زمان آغاز فرایندهای توسعه خودرو ما هدف دست‌یابی به رکورد زیر ۷ دقیقه و ۵ ثانیه را برای این خودرو در نظر گرفتیم. بهبود ۱۷٫۷ ثانیه‌ای این رکورد به لطف تجارب مهندسان، مکانیک‌ها و رانندگانی بوده که نشان‌دهنده تیم پرفورمنس فوق‌العاده قوی‌ای هستند.

پورشه برای ثبت این رکورد عالی از دو راننده با نام‌های لارس کرن و نیک تندی استفاده کرده است. البته لارس کرن بود که این رکورد خارق‌العاده را در ساعت ۷ و ۱۱ دقیقه عصر روز بیستم سپتامبر ثبت کرده است. پورشه شرایط بیرونی برای ثبت این رکورد را ایده آل توصیف کرده و سرعت متوسط خودرو در زمان ثبت برابر با ۱۸۴٫۱۱ کیلومتر در ساعت بوده است.

۵۴۵۴ 

inves بدون نظر ۵ مهر ۱۳۹۶