تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

شاسی بلند جدید ب‌ام‌و با ۳ ردیف صندلی/ افشای جزییات جدید از ایکس ۷ ...

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال،از نقطه نظر فنی این دو خودرو اشتراکات فراوانی در زیر پوست خواهند داشت اما زمانی که وارد کابین X7 شوید قطعاً ارتقاهای صورت گرفته در فضاسازی و میزان اشرافیت آن را تحسین خواهید کرد.

بزرگ‌ترین تفاوت بین دو خودرو این تفاوت خواهد بود که X7 سه ردیفه خواهد بود. در این خودرو بزرگ‌سالان خواهند توانست از ردیف سوم استفاده کنند درحالی‌که صندلی‌های ردیف آخر X5 تنها برای خردسالان است. برادر بزرگ‌تر بسته به انتخاب مشتری به‌صورت ۶ یا ۷ نفره تولید خواهد شد اما نسخه ۶ نفره گزینه راحت‌تری خواهد بود. همچنین این خودرو به همراه سری ۷، سری ۸ و i8 بخشی از محصولات مجزای ب‌ام‌و خواهند بود که تمرکز ویژه‌ای روی اشرافیت و تجمل دارند.


البته جدای از بهترین کیفیتی که با پول پرداختی دریافت می‌کنید شاهد برخی از تکنولوژی‌های جالب نیز خواهید بود. یکی از تکنولوژی‌ها سیستم تهویه مطبوع ۵ ناحیه‌ای خواهد بود زیرا ب‌ام‌و فکر می‌کنیم سیستم ۴ نقطه‌ای کافی نیست. ما تا این لحظه اطلاعات بیشتری دراین‌باره نداریم اما احتمالاً دو صندلی آخر نیز تنظیم دما بنا به ترجیح شخص را خواهند داشت.

ب‌ام‌و X7 قرار است سال آینده به عنوان خودروی مدل سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود و موعد عرضه آن به رونمایی از نسل جدید X5 بسیار نزدیک خواهد بود.

۵۴۵۴

inves بدون نظر ۳ مهر ۱۳۹۶