تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

نشست هیات انتخاب دوسالانه مجسمه‌سازی برگزار می‌شود ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در نشست اعضای هیات انتخاب دوسالانه مجسمه سازی، محمد پرویزی، هلیا دارابی، کامبیز صبری، کورش گلناری، محمود محرومی و بهداد لاهوتی (دبیر اجرایی دوسالانه) درباره روند انتخاب آثار، معیارها و چالش‌های آن مطالبی را بیان می کنند و به پرسش‌های حاضران پاسخ می دهند.

نشست هیات انتخاب آثار پنجمین نشست همایش هفتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران است که ساعت ۱۵ تا ۱۷ سه شنبه چهارم مهرماه برگزار می شود.

همایش بین‌المللی هفتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران با هدف گسترش افق‌های اندیشگی دوسالانه، کمک به تبیین درونمایه، و گشودن منظرهای نو در حوزۀ پژوهش و آموزش مجسمه‌سازی کشور همزمان در یک فرایند مستمر برنامه­‌هایی را در قالب تعدادی درسگفتار، ‌نشست‌، همایش برگزار می کند. همایش در راستای سیاست‌های کلی دوسالانه هفتم مبنی بر افزایش بازه زمانی فعالیت اندیشمندانه دوسالانه، حفظ پویایی جامعه هنری در ارتباط با دوسالانه، و کار نظری ماندگار، در محدوده زمانی از زمان اعلام فراخوان آغاز شد و تا پایان دوسالانه تداوم دارد تا به برقراری پیوستگی معنایی دوسالانه کمک کند.

هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران با تم وضعیت با ۷۸ اثر در بخش مسابقه و ۱۸ اثر در بخش مدعو در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شده است و تا ۲۲ مهرماه ادامه دارد.

۵۸۲۴۳

 

 

inves بدون نظر ۲ مهر ۱۳۹۶