تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

ترکیب هیات رئیسه فراکسیون امید مشخص شد/ابقای تابش و پارسایی/حضرتی سمت گرفت ...

امیدی ها دومین انتخابات هیات رئیسه را با یک ماه تاخیر آن هم بعد از یک دوره حواشی و حرف و حدیث هایی برگزار کردند{اینجا}

بهرام پارسایی بعد از این انتخابات با اشاره به برگزاری نخستین جلسه هیات رییسه جدید فراکسیون امید اعلام کرد: در این جلسه درباره این‌که باید تغییراتی برای رسیدن به اهداف داشته باشیم، بحث و بررسی انجام گرفت و قرار شد با فعال کردن کمیته‌ها در سال جاری چند طرح و پیشنهاد اثرگذار در موضوعات مختلف را در مجلس مطرح کنیم.

او از انتخاب ارکان این هیات رییسه خبر داد و گفت: در جلسه صبح امروز هیات رییسه فراکسیون امید تابش و حسین‌زاده همچون سال نخست به‌عنوان نواب رییس انتخاب شدند.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه فاطمه سعیدی و الیاس حضرتی نیز به‌عنوان ناظرین هیات رییسه فراکسیون برای اجلاسیه دوم برگزیده شده و بنده همچون سال نخست به‌عنوان سخنگوی هیات رییسه فراکسیون انتخاب شدم.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس یادآور شد: مصطفی کواکبیان، علیرضا رحیمی و علی نجفی خوشرودی هم در این جلسه به‌عنوان ۳ دبیر هیات رییسه انتخاب شدند.

پارسایی در پایان یادآور شد: در این جلسه همچنین این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت که باید تغییراتی برای رسیدن به اهداف داشته باشیم و قرار شد با فعال کردن کمیته ها در سال جاری چند طرح و پیشنهاد اثرگذار در موضوعات مختلف را در مجلس مطرح کنیم.

۲۹۲۱۲