تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مدال قلب تهران، فردا اهدا می‌شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم افتتاحیه جایزه هنری قلب تهران با حضور هنرمندان و مسئولان، روز سه‌شنبه، هفتم شهریور، ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود. در این مراسم، برگزیدگان بخش اصلی و ویژه این جایزه در بخش‌های عکس، کارتون، پوستر و تصویرگری معرفی و مدال قلب تهران و جوایز برگزیدگان اهدا می‌شود.

همچنین در این مراسم از کامران عدل، عکاسی که اهل منطقه ۱۲ تهران است و در دوره‌های مختلف از شهر تهران و این منطقه عکاسی کرده است، تجلیل می‌شود.

پس از مراسم افتتاحیه، نمایشگاه نخستین جایزه هنری قلب تهران با ۱۵۵ اثر عکس، کارتون، پوستر و تصویرگری در بخش مسابقه و ۱۰ اثر تصویرگری در بخش خارج از مسابقه گشایش می‌یابد. نمایشگاه آثار این جایزه تا ۲۲ شهریورماه در نگارخانه موزه ملی ملک ادامه دارد.

شهرداری منطقه ۱۲ تهران، نخستین جایزه هنری قلب تهران را هفتم تا ۲۲ شهریورماه در نگارخانه موزه ملک برگزار می‌کند.

مصطفی اسدالهی، ابراهیم حقیقی و قباد شیوا در رشته آگهی دیواری (پوستر)، محمدعلی بنی‌اسدی، کیانوش غریب‌پور و مهران زمانی در رشته تصویرگری، اسماعیل عباسی، افشین شاهرودی و بابک برزویه در رشته عکاسی و کامبیز درمبخش، جمال رحمتی و بهرام عظیمی در رشته کارتون، آثار نخستین جایزه هنری قلب تهران را انتخاب و داوری کردند.

نخستین جایزه هنری قلب تهران به مناسبت دویست و سی‌امین سال پایتختی تهران برگزار می‌شود و هدف از این رویداد فرهنگی و هنری، ایجاد انگیزه برای تولید معنا و مفهوم توسط علاقه‌مندان و هنرمندانی است که نسبت به موضوع شهر تاریخی تهران، شهرنشینی و ویژگی‌های این کلان شهر با تمرکز بر محدوده‌ منطقه‌ ۱۲ شهرداری گرایش دارند.

 

۵۷۲۴۳

inves بدون نظر ۶ شهریور ۱۳۹۶