تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

تجدید میثاق فرمانده کل ارتش با آرمان‌های امام راحل/به برکت انقلاب امروز کشوری مس ...

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در حاشیه تجدید میثاق فرماندهان ارتش با آرمان‌های امام طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور ما در اینجا اولا به قصد زیارت است و این کار همه ما است که باید برای پالایش روح خودمان، دائم به زیارت بزرگان، امامزادگان و امام بزرگوارمان که برگردن ایران و تاریخ این کشور حق دارند، برویم.

وی افزود: ما آمده‌ایم تا یک بار دیگر آرمان‌های والایی را که حضرت امام راحل برای آنها این انقلاب شکوهمند را بنا و رهبری کردند به خودمان یادآوری کنیم و به خودمان تأکید کنیم فلسفه وجودی ما جامه تحقق پوشاندن به این آرمان‌هاست.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: ما باید به خودمان یادآوری کنیم که در گذشته در کجای تاریخ بودیم و بدانیم پیش از انقلاب کشوری وابسته بودیم و دارای یک ارتش وابسته بودیم که هیچ نقطه افتخاری نداشتیم. اما با همت و رهبری حضرت امام راحل امروز کشور، ارتش و مردم ما یک کشور مستقل و عزتمند و با آبرو در جهان هستیم و انشاالله تحت رهبری‌های مقام معظم رهبری اگر همین راه نورانی را ادامه دهیم در پیشگاه خداوند سفید روی محشور خواهیم شد.

گفتنی است، پس از مراسم تجدید میثاق، فرماندهان ارتش با حضور در گلزار شهدا، به مقام شامخ آنها ادای احترام کردند. در این مراسم، امیر شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش و امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش حضور دارند.

۲۷۲۱۲