تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مدیرکل نمایش خانگی: عرضه «بازی تاج و تخت» در شبکه نمایش خانگی مجوز ندارد ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین پارسایی مدیرکل نمایش خانگی سازمان سینمایی در خصوص استفاده یکی از شرکت‌های فعال در حوزه vod از تصویر بازیگر سریال «بازی تاج و تخت» با رد اعطای مجوز برای عرضه این سریال گفت: سريال «بازی تاج و تخت» مجوز ندارد، رايت آن هم خريداری نشده و اساسا اين سريال و آثار مشابه علاوه بر محتوای نامناسب با توجه به قوانين كپی رايت نیز غير قابل خريداری برای عرضه در ايران هستند.

او تصریح کرد: هيچ سايتی از جمله سایت فيلميو مجاز به عرضه این اثر و یا استفاده تبلیغاتی از سریال و آثار مشابه نيست و هيچ مجوزي هم از سوي دفتر نمايش خانگي سازمان سینمایی برای این منظور صادر نشده است. بنابراين بارگزاري اين قبيل آثار تخلف آشكار است.

مدیرکل نمایش خانگی سازمان سینمایی تاکید کرد: با توجه به توضیحات ارائه شده،به استناد ماده دو قانون نحوه مجازات مجموعه قوانين و مقرارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مصوبه مجلس شوراي اسلامي از طريق مراجع ذيربط پيگيري و برخورد خواهد شد.

پارسايي در خاتمه گفت: كليه سايت‌ها و موسسات vod داراي مجوز، موظف هستند همچون ساير موسسات ويدئو رسانه براي محتواي آثار برابر قوانین و مقررات از دفتر نمايش خانگي سازمان سينمايي پروانه نمايش دريافت كنند.

۵۸۲۴۳

 

inves بدون نظر ۱ شهریور ۱۳۹۶