تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

خودرو افسانه‌ای پورشه دوباره متولد می‌شود

به گزارش خبرآنلاین به نقل از سیناپرس،خودروهای کلاسیکی نظیر پورشه ۹۱۱ همواره ارزشمند بوده و هرچه زمان می گذرد بر این ارزشمندی افزوده می شود. اما این باعث نمی شود که متخصصان تیون کردن خودروهای شاخص بیکار بنشینند. برند Gunther Werks در این زمینه شهرت خاصی دارد و حالا خبر می رسد که طراحان و مهندسان این تیون کار به سراغ نسخه ای قدیمی از سری ۹۱۱ به نام ۹۹۳ ۹۱۱ رفته و با دستکاریهای هنرمندانه موفق به ارایه محصولی دگرگون شده به نام ۴۰۰R شده اند.

همین که قرار است تنها ۲۵ دستگاه از این خودرو آن هم به قیمت ۶۰۰ هزار ساخته شود نشان از آن دارد که با اعجوبه ای متفاوت در دنیای خودروسازی روبرو می شویم.

خودروی تاریخی ۹۹۳ در حد فاصل سالهای ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ تولید می شد و در زمان خود یک محصول پرطرفدار به شمار می آمد.

حالا نسخه به روزشده ای از این خودرو ساخته شده که به لطف بهره مندی از فیبر کربنی در بدنه آن نه تنها وزن کمتری دارد بلکه قطعات مختلف بدنه به دلیل آنکه در تحت فشار در اتوکلاو آن هم در دمای بیش از ۲۵۰ درجه قرار گرفته اند از سختی خیره کننده ای برخوردارند.

مهندسان Gunther Werks از سیستم تعلیق مدرن KW Clubsport coilover در این خودرو استفاده کرده اند. موتور چهار سیلندر این خودرو مجهز به پیستونهای جدیدی است که در کنار سیستم جدید مدیریت موتور، عملکرد بهینه آن را به اوج می رساند.

نتیجه نهایی این به روزرسانی ها محصولی است که بیش از ۴۰۰ اسب بخار قدرت دارد. بدون شک ۴۰۰R به عنوان یک محصول دگرگون شده با قابلیتهای مدرن به شمار می آید.

۵۴۵۴

inves بدون نظر ۱ شهریور ۱۳۹۶