تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

اخبار آی‌تی ایران از وعده وزیر ارتباطات به ایجاد ۱۰۰ هزار شغل تا ایجاد کمیته ویژ ...

خبرآنلاین:

 

شماره ۱- آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به اینکه باید براساس برنامه ششم ۹۵۰ هزار شغل در سال ایجاد شود، گفت: ۱۰۰ هزار شغل باید در زمینه فناوری اطلاعات باشد که ما باید برای تحقق این هدف برنامه ریزی کنیم.

 

شماره ۲- سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از تشکیل کمیته ویژه برای تعیین چارچوب نظام‌مند حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خدمات حوزه ICT به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

 

شماره ۳- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با رییس و اعضای هیات علمی دانشکده پست و مخابرات، گفت: نقش شما در به روز رسانی سطح دانش مجموعه وزارت ارتباطات حایز اهمیت است که در سطوح مدیریتی نیز باید این آموزش ها انجام شود.

 

شماره ۴- مهندس آذری جهرمی در دیدار سرپرست و مدیران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به سیاست کاهش تعرفه ها ، گفت : در بحث تعرفه ها ، باید نظام تعرفه مناسبی تدوین شود به طوری که برای خدمات ثابت بازار رقابتی شده و همچنین حجم بازار بزرگ شود و در یک فرایند زمانی مناسب در بازارهای رقابتی، به سمت آزادسازی تعرفه ها، حرکت کنیم. وی تصریح کرد : تعدیل در تعرفه خدمات مختلف باید به صورتی باشد که در حوزه تلفن همراه و ثابت اپراتورها به سمت باندل کردن صوت و دیتا پیش روند و تعادل در تعرفه خدمات صوتی و داده مد نظر قرار گیرد. مهندس آذری جهرمی در ادامه به ساماندهی وضعیت فروش بسته های اینترنتی و بحث کم فروشی خدمات، اشاره کرد و گفت : لازم است، کمیته ای ویژه برای بررسی این موضوع و رعایت حقوق مصرف کننده ها تشکیل شود .

 

۵۶۵۶

inves بدون نظر ۱ شهریور ۱۳۹۶