تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

واکنش بهنوش بختیاری و رضا صادقی به شهادت محسن حججی/ عکس ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون و رضا صادقی، خواننده پاپ با انتشار عکس‌هایی در اینستاگرام به شهادت محسن حججی، شهید مدافع حرم واکنش نشان دادند.

بهنوش بختیاری در این باره نوشت: «شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از تنش جدا کردن، قهرمان زندگی من این شهید است، ولله به خدا سوپر استار و خواننده هیچوقت نباید قهرمان من و تو باشد چه تفاوتی است میان‌ ما و امثال آقا محسن نجیب و وفادار و فداکار ما، چه دردی از این سنگین‌تر که هموطنت اینطوری آنقدر ناجوانمردانه برود… داد همه مظلوم‌های ایران را از این بی‌وجودهای حیوان بگیر خدایا…که اگه این شهدا نبودن من و تو راحت زیر کولر در کف اینستاگرام نبودیم… بعضی جوون‌ها علی‌الحساب زیر ابروشونو چک کنن تا ما برگردیم…تسلیت به خانواده ایشون و همه مردم ایران.»

 

 

رضا صادقی هم با تقدیر از این شهید نوشت: «نماينده ملت من تويى با اقتدار و وقار نه سلفى‌بگيران بى‌انديشه. اينجا همه دچار دعواى بعد انتخاب و انتصاب و آنجا به‌فكر سرزمينت اعتقادت و… . نماد وقارى مرد، صلابت نگاه تو و آشوب در چهره قاتل تو، چه ديدنيست جوانمردى جوان سرزمينم. شهيد مدافع حرمت و حرمت محسن حججى، درود به مردان با غيرت اين مُلك.»

 

 

۵۷۲۴۳

inves بدون نظر ۱۹ مرداد ۱۳۹۶