تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

توضیح نماینده محلات درباره خبر خبرآنلاین

به گزارش خبرآنلاین، متن نامه علیرضا سلیمی به شرح است؛

«متاسفانه خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین روز گذشته ۱۷ مرداد خبری را منتشر کرده که از چند جهت خلاف واقع بود.
اول اینکه، بنده را به عنوان عضو پایداری معرفی نمود؛ دوم اينکه علیرغم گفت‎وگو با جناب دکتر لاریجانی و نیز دکتر پزشکیان مبنی بر وارد بودن اخطار و پذیرش ایشان (در حاشیه مذاکرات علنی) و تذکر این مسئله به جناب دکتر پزشکیان بصورت حضوری، اتهام خلاف گويي متوجه حقیر کرده که واقعا این اقدام از اصول حرفه ای خبرنگار دور می باشد.

هرچند با تذکر مجلس محترم این خبر در بعد از ظهر همان روز از سایت خبرگزاری حذف شد لکن برخی سایت‎هاي دیگر به نقل از آن سایت این مطلب را منتشر کردند.

طبیعی است این روش ها غیرقابل دفاع بوده و انتظار است عزیزان نیست به حفظ حرمت و آبروی افراد (نمایندگان محترم) دقت لازم را داشته باشند.

از کسانی که به دلیل بغض سیاسی از این قبیل مستمسکات استفاده می کنند انتظار است با رعایت اخلاق اسلامی خود را مدیون حق الناس نگردانند.

والسلام علیکم و رحمه اله

علیرضا سلیمی»

 

لازم به ذکر است خبر منتشر شده دیروز عینا از مذاکرات علنی مجلس(که فايل صوتي آن در اختیار همگان است)نقل شده و خبرآنلاین اطلاعی از مذاکرات خصوصی نماینده محترم محلات نداشته و ندارد.  با اين وجود خبرآنلاين در احترام به اعتراض اين نماينده، علاوه بر اصلاح عنوان وي {عضو جبهه پايداري}، متن خبر را نيز اصلاح کرده است.

۲۷۲۱۲