تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

انتصابات تازه در سازمان سینمایی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رییس سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری طی حکمی مرتضی رزاق‌کریمی را به عنوان قائم مقام مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب کرد.

با پیشنهاد سیدمحمد مهدی طباطبایی‌نژاد و موافقت مهندس محمدمهدی حیدریان، رییس سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری، طی حکمی، مرتضی رزاق‌کریمی به عنوان عضو هیئت عامل و قائم‌مقام مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب شد.

پیشبرد اهداف و انجام ماموریت‌ها و شرح وظایف محوله در سایه هماهنگی کامل از مهمترین ماموریت‌های عنوان شده در حکم مرتضی رزاق‌کریمی است.

حیدریان همچنین در حکمی مسعود جعفری جوزانی، محمدحسن خوشنویس، حسن بلخاری، محمدعلی حسین‌نژاد، اسماعیل بنی‌اردلان، سیدروح‌الله حسینی، مجید مسچی، محمود اربابی و مرتضی کاظمی را به مدت سه سال به عنوان اعضای جدید شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران منصوب کرد.

تهیه و تدوین برنامه‌ها و سیاست‌های آموزشی و پژوهشی مدرسه ملی سینما، توجه به توان تجربه و دانش فیلمسازان و سینماگران ایرانی و استفاده از کلیه ظرفیت‌های علمی و فنی سینمای جهان به منظور استانداردسازی و ارتقای بین‌المللی سینمای ایران از جمله ماموریت‌های محوله از سوی ریاست سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری به اعضای شورای علمی مدرسه ملی سینمای ایران است.

 

۵۸۲۴۳

inves بدون نظر ۱۷ مرداد ۱۳۹۶