تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

معظمی:نمی‌شود هم کار کرد و هم فحش خورد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، منصور معظمی در مراسم پنجاهمین سالگرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به اینکه در سال های ۸۰ به بعد سازمان های دولتی به جای خصوصی سازی به شبه دولتی ها یا خصولتی ها واگذار شده اند، اظهارداشت: امروز سازمان های توسعه ای وارث بدهی شرکت های خود هستند که در این رابطه باید گشایش هایی ایجاد شود.

وی با اعلام اینکه معتقدیم کماکان در اقتصاد ایران نقش سازمان های توسعه ای با ماموریت های جدید الزامی است، افزود: ما نمی خواهیم از منابع دولتی استفاده کنیم اما باید بگویم میلیاردها تومان طلب داریم که امیدواریم به زودی پرداخت شود.

معاون وزیر صنعت به چالش های پیش روی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اشاره کرد و گفت: نخست اجازه دهید که سازمان های توسعه ای بیشتر کار کنند. آنقدر دست و پای
ما را نبندید. امروز چیزی که اتفاق می افتد نظارت نیست که باید در این رابطه اقدامات لازم صورت گیرد. به قول یکی نمی شود هم کار کرد هم فحش خورد.

معظمی اضافه کرد: از دولت و مجلس می خواهیم در ماموریت های جدید سازمان های توسعه ای که پیشنهاد کردیم همکاری لازم را داشته باشد ما دیگر به سمت ایجاد واحدها نباید برویم بلکه مدل مشارکتی را دنبال می کنیم.در این مدل سهم مدیریتی هم با شرکت های خصوصی است. 

۳۵۳۵

inves بدون نظر ۲۶ تیر ۱۳۹۶