تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

توسعه‌ همه‌جانبه‌ استان مازندران با همراهی بنیاد برکت ...

به گزارش خبرآنلاین، علی نجفی خوشرودی،در تشریح اقدامات توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی بنیاد برکت در حوزه‌ی انتخابیه‌خود گفت: نه تنها در بابل و مازندران، بلکه در سراسر کشور بنیاد برکت تاکنون اقدامات ارزشمندی را در راستای محرومیت‌زدایی انجام داده است.

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم یادآور شد: این بنیاد تاکنون در بابل علاوه بر اجرای پروژه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی، اقدامات قابل توجه دیگری در زمینه‌ احداث پروژه‌های زیربنایی از جمله ساخت مدرسه، مراکز فرهنگی و مذهبی، مسکن محرومین، پل و راه انجام داده است.

 وي با اشاره به برنامه‌ريزي بنياد بركت براي سرمایه‌گذاری در استان مازندران در زمينه‌هاي مختلف توانمندسازی اقتصادي، کارآفرینی و ‌محرومیت‌زدايي ابراز اميدواري كرد، اين طرح‌های اقتصادي،رفاهي و محرومیت‌زدایی نقش مؤثري در توسعه‌ همه‌جانبه‌ استان داشته باشند.

نجفي خوشرودي با بيان اين‌كه طي سال‌هاي اخير ۱۴ طرح اقتصادي و اشتغال‌زايي و هم‌چنین پروژه‌ها و خدمات متنوعی از قبیل ساخت مدرسه، مسکن محرومین، مسجد، خانه‌ی عالم، ارایه‌ خدمات بیمه و طرح درمان زوج‌های نابارور کم‌بضاعت از سوي بنياد بركت در مناطق محروم استان مازندران اجرا شده است، بيان داشت: مطمئناً اقداماتي كه در جهت رفع محروميت و به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی، توانمندسازي اقتصادي و اشتغال‌زايي، گسترش فضاهای آموزشی و فرهنگی و هم‌چنین توسعه‌ عمرانی در مناطق محروم و كم‌تر توسعه‌يافته‌ در سراسر ايران اسلامي انجام مي‌گيرد، باعث رونق و پيشرفت كشور عزيزمان خواهد شد.

گفتنی است بنیاد برکت تاکنون بیش از ۲۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای اجرای ۵۹۰ طرح در استان مازندران انجام داده است که مردم ۱۲ شهرستان، ۲۵ بخش و ۱۱۰ روستا از آن منتفع شده‌اند. مشارکت بنیاد برکت در پروژه‌های مختلف توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم استان مازندران، تاکنون برای بیش از ۵۶۰۰ نفر از مردم استان، فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است. 

 

۳۵۳۵

inves بدون نظر ۲۶ تیر ۱۳۹۶