تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

صمدزادگان از تاویل‌پذیری در هنر معاصر می‌گوید ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز دوم دومین درس‌گفتار همایش بین‌المللی هفتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران با عنوان «وضعیت، تغییر و تاویل‌پذیری در هنر معاصر» با حضور بهرنگ صمدزادگان، مدرس هنر، سه‌شنبه ۲۷ تیر از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح و ۱۴ تا ۱۶ عصر در سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

روز نخست این درس‌گفتار سه‌شنبه ۲۰ تیرماه برگزار شد و علاقه‌مندان برای شرکت در روز دوم درس‌گفتار می‌توانند به سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.

همایش بین‌المللی هفتمین دوسالانه مجسمه‌سازی معاصر تهران با هدف گسترش افق‌های اندیشگی دوسالانه، کمک به تبیین درونمایه و گشودن منظرهای نو در حوزه پژوهش و آموزش مجسمه‌سازی کشور، در قالب تعدادی درس‌گفتار، ‌نشست‌، همایش، نمایش فیلم و انتشار کتاب طراحی شده است. این همایش در راستای سیاست‌های کلی دوسالانه هفتم مبنی بر افزایش بازه زمانی فعالیت اندیشگی دوسالانه، حفظ پویایی جامعه هنری در ارتباط با دوسالانه و کار نظری ماندگار، در محدوده زمانی از اعلام فراخوان آغاز شده است و تا پایان دوسالانه تداوم خواهد داشت تا به برقراری پیوستگی معنایی دوسالانه کمک کند.

هفتمین دوسالانه ملی مجسمه‌سازی تهران با تم «وضعیت» از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر شهریور و مهر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.

 

۵۷۲۴۳

inves بدون نظر ۲۵ تیر ۱۳۹۶