تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

خودروهای لوکس تایوانی در راه ایران

 فرزین ترکی پور، مدیرعامل نماینده رسمی لوکسژن تایوان درایران، درمراسمی که برای رونمایی از این برند درتهران برگزار شد،در جمع خبرنگاران، درباره این قرارداد توضیح داد: حدود ۹ ماه پیش قرارداد انحصاری با لوکسژن تایوان به امضا رسید و نام شرکت آرمان موتور نیز به عنوان نماینده انحصاری این برند در سایت ثبتارش ثبت شده است.

وی ادامه داد: این قرارداد کاملا مستقیم با شرکت سازنده بسته شده و هیچ واسطه ای بین ما وجود ندارد چرا که گروه MIG گروپ به واسطه تجارت و تولید کاغذ، رابطه خوبی با تایوانی ها داشته و دارد.

ترکی پور همچنین درباره قیمت این محصولات در بازار ایران گفت: محصولاتی که فعلا برای بازار ایران انتخاب شده با قیمت زیر ۱۰۰ میلیون تومان روانه بازار خواهد شد.

مدیرعامل آرمان موتور کویر همچنین با اشاره به قوانین وزارت صنعت مبنی بر سرمایه گذاری در واردات، بیان کرد: به دلیل پیشینه ای که گروه ما در زمینه تولید دارد، ما می توانیم در کمتر از دو سال این محصول را به تولید برسانیم اما فعلا برنامه ای برای آن نداریم.

دراین مراسم همچنین عقیل مصطفایی مدیر بازاریابی و فروش این برند در ایران نیز با اشاره به برنامه بلند مدت این شرکت برای بازار خودرو گفت: خودروهای متنوع و زیبای لوکسژن در بازه های مختلف قیمتی و کلاسهای مختلف سدان و کراس اوور در بازار ایران عرضه خواهد شد.

مصطفایی همچنین به کیفیت بالای این خودروساز اشاره کرد و گفت: برند لوکسژن به عنوان یک خودروساز با کیفیت و تازه تاسیس از سال ۲۰۰۹ فعالیت خود را آغاز کرده و در این زمان کوتاه توانسته خودروهای با کیفیت و متنوعی را به تولید برساند.

وی با اشاره به سابقه زیاد سهامداران عمده این برند در خودروسازی تاکید کرد: خانواده تولید کننده این برند پیش از این از سال ۱۹۵۳ برندهای متنوعی از جمله نیسان و میتسوبیشی را مونتاز می کردند و با اتکا به دانشف نوآوری و پتانسیل های فنی و تکنولوژی های روز در تایوان اقدام به تولید و عرضه خودرو با برند لوکسژن کرده اند.

گفتنی است این برند قرار است از نیمه دوم امسال رسما با پیش فروش و تحویل خودروهای این برند، به جمع بازار متنوع وارداتی ها اضافه شود.

 

۳۵۳۵

 

inves بدون نظر ۲۵ تیر ۱۳۹۶