تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

نرخ انواع میوه در میادین/ ثبات قیمت در هفته اخیر ...

نرخ انواع میوه در میادین/ ثبات قیمت در هفته اخیر

حسین مهاجران رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در خصوص افزایش و یا کاهش قیمت میوه در بازار اظهار کرد: با توجه به شروع فصل تابستان و افزایش میزان تولید محصولات قیمت‌ها نسبت به هفته گذشته ثابت بوده است. 

وی در ادامه افزود: در حال حاضر میوه‌های متنوعی از استان‌های مختلف اعم از سیستان و بلوچستان، کردستان و شهرهای جنوبی به بازار عرضه شده که باعث تعدیل در بازار و کاهش قیمت‌ها شده است.

مهاجران در رابطه با تنظیم قیمت انگور خاطرنشان کرد: انگور یاقوتی داخلی از شهرهای زابل، زاهدان، سر پل ذهاب و قصر شیرین وارد بازار شده و قیمت نمونه وارداتی این محصول را کاهش داده است و با آن رقابت می‌کند.

وی با اشاره به قیمت صیفی‎جات عنوان کرد: قیمت هر کیلو هندوانه در بیشترین قیمت ۸۰۰ تومان، ملون یک هزار و ۵۰۰ تومان و طالبی ۲ هزار تومان است. این محصولات به صورت مستقیم از مزارع به میدان می‌رسند و دیگر کاهش قیمت بیشتری نخواهند داشت.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی یادآور شد: قیمت هر کیلو گیلاس تک‌دانه ۱۴ هزار تومان و درجه دو این میوه کیلویی ۴ هزار تا ۶ هزار تومان است.

مهاجران یادآور شد: قیمت هر کیلو سیب‌زمینی نسبت به هفته گذشته کاهش داشته و از یک هزار و ۸۰۰ تومان به یک هزار تا یک هزار و ۴۰۰ تومان رسیده است.

 وی در انتها خاطر نشان کرد: محصولات دیگری مانند خیار گلخانه‌ای از ۱۵۰۰ تومان تا ۷۰۰ تومان، خیار بوته‌ای از یک هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار تومان ، گوجه فرنگی از ۶۰۰ تومان تا کیلویی ۲ هزار تومان در بازار قیمت گذاری شده است. 
نرخ انواع میوه در میادین/ ثبات قیمت در هفته اخیر 

۳۹۳۹

inves بدون نظر ۲۸ خرداد ۱۳۹۶