تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

راه‌یابی ۳۲ انیمیشن کوتاه و نیمه‌بلند خارجی به جشنواره کودکان و نوجوانان ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسامی ۳۲ فیلم
انیمیشن کوتاه و نیمه بلند پذیرفته شده در بخش بین‌الملل سی‌امین جشنواره بین‌المللی
فیلم‌های کودکان و نوجوانان به شرح زیر اعلام شد:

«پرنده کوچک و سنجاب» The Little Bird and the
Squirrel/ کارگردان:
فان دورن/ کشور: آلمان

«دوستی
فوق‌العاده» Unusual Friendship/ کارگردان: روبرت تورتو/ کشور: لهستان

«چراغ‌های
کوچک» Little
Lights/ کارگردان:
ریوله مالاری/ کشور: فیلیپین

«هشت‌پا»
OCTOPUS/ کارگردان: جولیا ئوکر/
کشور: آلمان

«زمان
خفاشی» BAT TIME/ کارگردان: النا والف/ کشور: آلمان

«بهار
در پاییز» Spring in Autumn/ کارگردان: تاتیانا کوبلیتسکایا/ کشور: بلاروس

«اولین
برف» FIRST
SNOW/ کارگردان:
لنکا لاوانسیکف/ کشور: جمهوری چک

«امواجی
از آسمان» Waves from the Sky/ کارگردان: گیلاردو سانتویو دلکاستیلو/ کشور: مکزیک

«گنجشگک»
Birdlime/ کارگردان: ایوان دروشی/
کشور: کانادا

«سربالا»
Head Up!/ کارگردان: گوتفرید منتر/
کشور:‌ آلمان

«دندان‌های
خرگوشی چارلی» Charlie’s Buck Teeth/ کارگردان: استر لالانه، ژینگ یائو، والنتین سابین،‌ کامیله ورنیناس،
چائو هائو هانگ/ کشور: فرانسه

«یک
لحظه»  /A Space In Timeکارگردان:
الکساندر آسائو/ کشور: فرانسه

«تمساح» Crocodile
/ کارگردان:
جولیا ئوکر/ کشور: آلمان

«پدربزرگم
درخت گیلاس بود» My Grandfather was a cherry tree/ کارگردان: ئولگا پولیکتوا، تاتیانا پولیکتوا/ کشور: روسیه

«در
قفس» In
A Cage/ کارگردان:
لوئیس برویره/ کشور: فرانسه

«روباه
ریزه میزه» TEENY-WEENY FOX, THE/ کارگردان: سیلویا ژیلادز، آلینه کوئرتین/ کشور: فرانسه، سوئیس، بلژیک

«دانه
کوچک برنج» SMALL GRAIN OF RICE, THE/ کارگردان: دیرک بوخلینگ/ کشور: آلمان

«کاروما»
karouma/ کارگردان: بوبکر بوخاری/
کشور: امارات

«شکار
اژدها» Dragon Hunt/ کارگردان: آرناند دموینک/ کشور: انگلستان

«سرگرمی
ساکن» frozen
fun/ کارگردان:
ورنه فلس/ کشور: آلمان

«گرگ‌ها
و ماه» Moonwolves/ کارگردان: نیما یوسفی/ کشور: سودان

«دور
شدن» DRIFTING
AWAY/ کارگردان:
کاپرین کلمنت دلماس/ کشور: اسپانیا، آلمان، فرانسه

«آخرین
برگ» The
Last Leaf/ کارگردان:
اولیا گولوبوا/ کشور: ایرلند

«ببر»
Tiger/ کارگردان: کریم صالح/ کشور:
آلمان

«رد
پاهای برادر من» Traces of my Brother/ کارگردان: موریتز مایرهوفر/ کشور: آلمان

«یک
نقشه باحال» One Hell Of a Plan/ کارگردان: آلن گاکنول، جان لوپ فلیسیلی/ کشور: فرانسه، بلژیک

«اسم
سگ من باد است» My Dog Is Called Wind/ کارگردان: پیتر مارکیس/ کشور: ایتالیا

«اولین
اثر انگشت» First Finger Print/ کارگردان: محمد موافی/ کشور: مصر

«ایوان
در نا کجا آباد» Ivan In Neverland/ کارگردان: ناتالی ناموا/ کشور: روسیه

«وطنی»
Homegrown/ کارگردان: کوئینتین هبرهام/
کشور: بریتانیا

«معلق»
Perched/ کارگردان: لیام پاریس/
کشور: بریتانیا

«آبادی»
oasis/ کارگردان: گینزیل بالودی/
کشور: لیتوانی

کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما
عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد هیات انتخاب آثار بین المللی سی امین جشنواره
فیلم های کودکان و نوجوانان را بر عهده داشتند.

سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان
و نوجوانان از ۹ تا ۱۵ تیر در اصفهان برگزار می‌شود.

 

۵۷۵۷

inves بدون نظر ۲۷ خرداد ۱۳۹۶