تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

انتقاد بازیگر «خانه به دوش» از حرف‌هایی که رامبد جوان در دفاع از بهناز جعفری زد/ ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌ فلور نظری در اینستاگرام در این باره نوشت: «هنگامي كه خندوانه متولد شد تصور مي كرديم وسيله اى خواهد بود براى كاهش بد اخلاقي هاى اجتماعى كه در نبود شادى و تفكر مثبت چيزى جز پرخاش و ادبيات غير مودبانه رشد نخواهد كرد .

اما دريغ و افسوس كه گاهي اوقات از مسير خود منحرف شده و به جاى پراكندن عطر شادى و مثبت گرايي به تمسخرِ ديگران و ارائه ى ويتريني سطحي و تكرارى از برخي مكالمات ناخوشايند بدل ميگردد .

اقاى رامبد جوان ، مبدع و متولي برنامه ى خندوانه ، كاش حمايت از هنرمندى را در قياس با هنرمند ديگر آن هم با لحن نه چندان درست و البته معنا دار انجام نمي داديد . مردم عزيز و قدر شناس ما هم صفركشكولي را دوست دارند هم بهناز جعفرى را ، اين دسته بندى ودرصد بندى و مرز بندى را براى كل مردم نمى پسنديم چه برسد به همكاران هنرمندمان …. و اما جمله ى ناپسندتر ( سوزش بعضي از جاهاى حساس ) كه شما در ميان صحبتهايتان بيان كرديد ، ما را به ياد ادبيات سخيف هشت ساله اى مي اندازد كه براى هميشه در فرهنگ اين سرزمين مدفون و منسوخ شده است .

اقاى رامبد جوان خندوانه اى حرف بزنيد و بيانديشيد . شاد ، پسنديده ، مهربان و با احترام به همه ى مردم نه كم و نه زياد . اگر نمي توانيد سكوت پسنديده تر است . «دو چندان كه مي گويي بشنو»

۵۸۲۴۱

inves بدون نظر ۲۶ خرداد ۱۳۹۶