تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

سریال‌های رادیویی در هفته پیش‌رو

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «هابیلیان»، «فردای امن»  و «پهلوان پوریای ولی» عناوین نمایش‌هایی هستند که به ترتیب از شبکه‌های رادیویی فرهنگ، ایران و ورزش پخش خواهند شد.

سریال رادیویی «هابیلیان» به نویسندگی شهلا دباغی که این هفته ساعت ۱۳:۰۰ از رادیو فرهنگ پخش می‌شود، ماجرای زندگی یک استاد جامعه‌شناس و همسرش را روایت می‌کند.

این نمایش رادیویی را مجید حمزه، کارگردانی کرده است و هنرمندانی چون مینا شجاع، مینو جبارزاده، مهدی نمینی‌مقدم، نازنین مهیمنی، محمد عمرانی، عباس شادروان، صفا آقاجانی، مهرداد مهماندوست، حوا الهویی، رامین پورایمان، هنگامه محمودی و… در آن بازی می‌کنند.

«فردای امن» عنوان سریالی است که آن را یاسمن شکرگزار نوشته و ماجرای نوجوانی است که در اثر بی‌احتیاطی در رانندگی دچار سانحه می‌شود و این اتفاق، او و خانواده اش را درگیر اتفاقاتی می‌کند…

«فردای امن» به کارگردانی محمد عمرانی، هر روز ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

سریال رادیویی «پهلوان پوریای ولی» که از رادیو ورزش  روی آنتن می‌رود ماجرای جوانی را روایت می‌کند که به همراه مادرش به امید یافتن کار راهی شهرستان خوی می‌شود و پس از آن به زورخانه‌ای راه پیدا می‌کند که پهلوان نامی پوریای ولی در آنجا ورزش می‌کند.

این نمایش به کارگردانی محمد عمرانی و با هنرمندی رضا عمرانی، بیوک میرزایی، عبدالعلی کمالی، شمسی صادقی، سلمان خطی، ماندانا محسنی، مسعود زنوزی‌راد، احمد گنجی، عباس توفیقی، نازنین مهیمنی، اسماعیل بختیاری، توران مهرزاد، سینا نیکوکار، مجید حمزه، مهرداد عشقیان، رحمان باقریان، محمد آقامحمدی ساعت ۱۳:۰۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

در ساخت این آثار تهیه کنندگان، صدابرداران و افکتورها همکاری می‌کنند.

سایر شبکه‌های رادیویی نیز با پخش نمایش‌های تک قسمتی از تولیدات اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو به استقبال هفته جدید خواهند رفت.

 

۵۷۲۴۳

inves بدون نظر ۲۴ خرداد ۱۳۹۶