تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

اکبر عالمی رییس هیئت داوران جشنواره ملی عکس معدن شد ...

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اعضای هیئت داوران جشنواره ملی عکس معدن و صنایع معدنی که از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار می شود شامل سیف الله صمدیان،‌ مسعود زنده روح کرمانی، مهدی علیپور، ساعد نیک زاد و رضا معطریان است و اکبر عالمی هم به عنوان رییس این هیئت انتخاب شد.

نخستین جشنواره ملی عکس معدن که روز ۲۰ خرداد ماه فراخوان آن اعلام شد، در نیمه اول مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد. در این جشنواره به عکاسان برتر بخش معدن، نشان کیمیا اعطا می شود.

بخش اصلی این جشنواره شامل مسابقه عکس‌های حرفه‌ای و نیز عکاسی با تلفن همراه به صورت جداگانه است که موضوعات مختلفی همچون انسان و معدن، براده ها و گدازه ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن را پوشش خواهد داد.

جوایز جشنواره شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی است که هنرمندان و استادان هنری و مقامات ارشد دولتی و بخش خصوصی جوایز هنرمندان عکاس را اهدا می‌کنند.

ایمیدرو با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان بخش معدن و صنایع معدنی و… نخستین جشنواره ملی عکس معدن را برگزار می کند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند آثار خود در موضوعات برشمرده را تا تاریخ ۱۵ تیر ماه به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ارسال کنند.

۵۸۲۴۳

 

 

inves بدون نظر ۲۴ خرداد ۱۳۹۶