تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

همکاری پاگانی با ایرباس برای تولید هواپیمای سوپرلوکس!/تصاویر طرح اولیه را ببینید ...

به گزارش خبرآنلاین،پاگانی،شرکت خودروسازی ایتالیایی است که در زمینهٔ تولید خودروهای اسپرت و فیبر کربن فعالیت می‌کند. . این شرکت در سال ۱۹۹۲ توسط هوراسیو پاگانی در شهر سان چزاریو سول پانارو در نزدیکی مودنا ایتالیا بنیان گذاشته شد و به تولید محدود خودروهای اسپرت مشهور است. 

اکنون اما این شرکت وارد همکاری با شرکت بزرگ هواپیمایی ایرباس شده است. در طراحی کابین جدید این شرکت از پوشش چرم طبیعی،تریم فیبر کربن و نورپردازی LED استفاده کرده است. همچنین سقف هواپیما با خلاقیت و ابداع جدیدی ساخته شده تا مسافران بتوانند مانند سان روف خودروها تصاویر لحظه‌ای و زنده از آسمان را  مشاهده کنند. 

همچنین به جای صندلی‌ها از مبلمان فیبرکربن که به صورت دست‌ساز هستند استفاده شده است. تلویزیونی بزرگ هم با وسایل سرگرمی در این طرح خودنمایی می‌کند.  در این طراحی در واقع سه قسمت اصلی اتاق پذیرایی،سینما و هال خصوصی در نظر گرفته شده است. 

این اولین باری نیست که ایرباس با یک کمپانی خودروسازی همکاری می‌کند. بخش بالگرد ایرباس قبلاً با قسمت طراحی پژو برای ساخت مدل H160 همکاری کرده بود. مدیر بخش جت‌های ایرباس درباره همکاری با پاگانی گفته است که این شرکت به دنبال تلفیقی از طراحی خودروهای سوپر‌اسپرت و جت‌های تجاری شخصی است تا فصل جدیدی را در طراحی کابین هواپیماها باز کند.   

۵۴۵۴

inves بدون نظر ۱۰ خرداد ۱۳۹۶