تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

فراخوان دومین جشنواره «رنگ صلح» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهناز پورنگ، دبیر دومین جشنواره رنگ صلح، با اعلام این خبر گفت: این دوره جشنواره با هدف به نمایش گذاشتن نقش عمیق هنر در ایجاد صلح و همبستگی بین ملل مختلف و معرفی و ارج نهادن به تلاش¬های خلاقانه هنرمندان فعال در این زمینه، در سه گروه سنی کودکان ۷ تا ۱۲سال نوجوانان ۱۳تا ۱۸ سال و بزرگسالان (بدون محدوده سنی) برگزار می‌شود.

او با بیان اینکه جهانی شدن صلح نیازمند آموزش و نهادینه شدن در وجود هر انسانی است، افزود: برقراری صلح در درون خود و جامعه باعث آرامش و زیبایی در زندگی بشریت خواهد شد و هنر در شکل‌گیری این مهم نقش به سزایی دارد.

به گفته پورنگ، در این جشنوراه که به همت آموزشگاه هنری پویندگان و با همکاری برج میلاد تهران و حمایت و پشتیبانی استادان هنر و هنرمندان فرهیخته، برگزار می‌شود، به کلیه شرکت‌کنندگان گواهی حضور اعطاء و از نفرات برگزیده تقدیر می‌شود.

هنرمندان برای شرکت در این جشنواره میتوانند حداکثر ۵ اثر با موضوع هنر، انسان و صلح از طریق تلگرام به شماره ۰۹۱۲۳۸۰۹۰۳۱،۰۹۱۲۶۱۰۴۰۲۲و از طریق اینترنت به آدرس pooyandegan1@gmail.com ارسال کنند.

آثار ارسال شده رنگ و روغن باید در بوم دیپ یا قابی و باقی تکنیک‌ها به صورت شاسی و همچنین ابعاد آثار ارسالی برای نوجوانان و بزرگسال ۵۰*۷۰، ۶۰*۸۰ ، ۶۰*۶۰ و برای کودکان ۵۰*۵۰ باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به دبیرخانه این جشنواره در تهران، بزرگراه رسالت، نرسیده به چهارراه سرسبز، روبروی ساختمان ۷۱۱ ،پلاک ۶۶۲،طبقه اول، آموزشگاه پویندگان مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱۷۷۸۹۱۵۲۱ و ۰۲۱۷۷۱۳۳۰۶۹ تماس بگیرند.

۵۸۲۴۱

inves بدون نظر ۱۰ خرداد ۱۳۹۶