تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!/شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن ...

رکوردشکنی مک‌لارن

به گزارش خبرآنلاین،مک‌لارن P1LM  در یک اقدام جنجالی با کمترین زمان ممکن یک دور پیست نورنبرگ رینگ را طی کرد و با ثبت زمان ۶ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه علاوه بر شکستن رکورد سوپر اسپرت الکتریکی و تازه‌وارد NIO، اشک بسیاری از رقبای  مهم خود را درآورد!

پیست نوربرگ‌رینگ به دلیل مسافت حدود ۲۵ کیلومتری و وجود ۱۷۰ پیچ یکی از چالش برانگیز‌ترین پیست‌های موجود برای رانندگان و خودروها به حساب می‌آید و به جهنم سبز مشهور شده است. به همین دلیل زمان‌های ثبت شده از خودروها در این پیست از معیار‌های اصلی توانایی آن‌ها به حساب می‌آید.

مک‌لارن P1 یک پیشرانه ۹۸۶ اسب‌بخاری دارد که به این سوپراسپرت هیجان‌انگیز اجازه می‌دهد به حداکثر سرعت دست پیدا کند. مدل P1 LM نسخه‌ ویژه سوپراسپرت هیبریدی P1 است که با تیراژ تولید ۵ دستگاه، به عنوان یک خودرو تولید محدود شناخته می‌شود.

رکوردشکنی مک‌لارن

این عنوان که تا پیش‌ازاین در اختیار لامبورگینی و دیگر برندهای ایتالیایی بود، اخیراً توسط یک برند گمنام که به تولید محدود خودروهای سوپراسپرت مشغول است شکسته شده بود. ابر خودروی NIO آی‌پی ۹ که از پیشرانه‌هایی الکتریکی با توان ۱۳۴۰ اسب بخار سود می‌برد، توانست از خود رکورد جدیدی در این زمینه به جای بگذارد.

۵۴۵۴

inves بدون نظر ۷ خرداد ۱۳۹۶