تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

خبرسازی پیاز در ماه رمضان

حسین مهاجران در ارتباط با قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره بار اظهار کرد: هرکیلو هندوانه در بازار بین ۴۰۰۰ تومان تا یک هزار تومان، طالبی بین یک هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ملون بین یک هزار تا ۲ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی افزود: قیمت هر کیلو سبزی آش، قرمه و پلو در بازار تره بار حدود یک هزار تا یک هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود و هر کیلو سبزی خوردن حدود یک هزار تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.

وی خاطرنشان کرد: هر کیلو موز بین ۴ هزار و ۷۰۰ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار و کیوی از ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان و همچنین زردآلو بین ۴هزار تا ۱۲ هزار تومان و گوجه درختی شمال ۲ هزار تومان و مابقی میوه‌ها بین ۴ هزار تا ۱۲ هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.

مهاجران گفت: قیمت توت فرنگی گرگانی بین ۴ هزار تا ۷ هزار تومان و گلخانه‌ای کرج بین ۹ هزار تا ۱۳ هزار تومان به دست خریدار می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان این که علت افزایش قیمت پیاز در میادین تره بار وابستگی به تولیدات شهر دزفول بوده است گفت: پیاز به علت یک مرحله‌ای بودن تولید قیمت آن بین ۲ هزار تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است که علت آن تمام شدن تولیدات سایر نقاط کشور مانند بوشهر و بندر عباس است.

وی ادامه داد: تا ۱۵ روز آینده که پیازهای تولید شده در فلاورجان اصفهان وارد میادین تره بار شود و قیمت‌ها کاهش یابد، وضعیت قیمت پیاز در بازار به همین منوال خواهد بود.

مهاجران خاطر نشان کرد: گرانترین میوه موجود در بازار گیلاس تک دانه بوده که هر کیلو بین ۱۸ هزار تا ۲۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

۳۹۳۹

inves بدون نظر ۷ خرداد ۱۳۹۶